Nieuws

VEILING VAN STING’S SCHILDERIJEN

In Evenblij Maakt Vrienden gaat Frank Evenblij iedere werkdag langs bij nationale en internationale beroemdheden.

In de eerste aflevering ontmoet hij Sting, de succesvolle zanger en oprichter van The Police. Hij mocht zijn grote jeugdidool dit jaar twee keer ontmoeten. Evenblij verrast Sting met drie schilderijen. De schilderijen zijn gemaakt door verschillende kunstenaars en staan allemaal voor verschillende perioden in zijn leven.

Sting heeft de werken gesigneerd en gevraagd of ze geveild kunnen worden. De opbrengst van de veiling wordt verdeeld onder twee goede doelen.  The Rainforest Fund en Bees For Development. Sting is medeoprichtersvan The Rainforest Fund en daarnaast is hij ook ambassadeur van Bees For Development.

Sting door Arjan van Gent

De Haagse kunstschilder Arjan van Gent schildert voornamelijk portretten, stillevens en alledaagse taferelen. Arjan hanteert een klassieke bijna illusionistische schilderswijze die heel erg aansluit bij onze Hollandse traditie. Voor z’n jeugdheld Sting maakte Arjan een prachtig schilderij van hem en zijn vrouw Trudie op hun wijndomein in Toscane. Dit vormde de aanleiding voor Frank om met Sting te praten over zijn grote liefdes  Trudie, wijn en Italië. Afmetingen: b50 x h60 (ingelijst)